بسم الله الحمن الرحیم
“هو الشافی”

آمار رو به افزایش تعداد افراد مبتلا به انواع بیماری های ناشناخته و سرطان، دغدغه اصلی امروزه مردم کشور عزیزمان می باشد. به نظر بیشتر اطبا در طب سنتی، مصرف بیش از پیش انواع فست فود ها، غذاها با طبع سرد، و نیز مواد غذایی تراریخته و یا حاوی مواد افزونی، باعث بوجود آمدن انواع بیماری ها در انسان می شود.
در همین راستا بر آن شدیم که گامی هر چند اندک در راستا سلامتی هم وطنان برداریم.
به همین سبب بر آن شدیم تا آستین همت را بالا زده و علاوه به فکر تامین مواد غذایی سالم، که تا در حد امکان تهیه، تولید و بسته بندی آن طبیعی بوده و نیز ماده افزودنی و شیمیایی در آن به کار نرفته است تهیه شود که این نوع از مواد غذایی را بیشتر در قالب مواد ارگانیک و محصولات روستایی و یا کارگاهی می توان یافت. همچنین در ادامه در راستای روشنفکری و مقدمات اولیه در درمان، گام های اصلی و اساسی برداریم.
لذا، با تحقیق و جستجو در کل کشور و زیر نظر کارشناسان مربوطه سبد غذایی با تنوع بالا را جهت رفاه حال خانواده ها ارائه داده و سعی نمودیم تا بیشتر مایحتاج اصلی خانواده با کیفیت تامین گردد و در طول زمان و با پیگیری های دلسوزانه همچنان تنوع این سبد غذایی در حال افزایش بوده و می باشد.
با استفاده از تجربه بیش از ۵ سال در فروش محصولات و نیز انجام خدمات درمانی، که به صورت حضوری انجام دادیم، در فاز اول در پنج حوزه ( مواد خوراکی – گیاهان دارویی – داروهای گیاهی – البسه – کتاب، محصولات فرهنگی و نشریات مرتبط با طب سنتی) فعالیت خود را به صورت”فروش آنلاین” آغاز نماییم.
در واقع فروشگاه ارگانیک و سالم “سالم شو” گلچینی از نیازمندی ها و خدمات درمانی را برای یک زندگی سالم و خوب در اختیار افراد و خانواده ها قرار می دهد.

امید است که با استعانت از الطاف بیکران الهی، این فعالیت‌ها نقطه روشنی باشد در جهت سلامت فرد، خانواده و جامعه.